OFERTY PRACY

Dołącz do naszego wspaniałego zespołu cyfrowych ninja!

Aktualne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. SEO

Lokalizacja: Gdańsk / Zdalnie
Oczekiwania

podstawowa znajomość działania algorytmu wyszukiwarki Google
znajomość HTML (PHP będzie na plus)
podstawowa znajomość obsługi systemów WordPress, WooCommerce, PrestaShop
sumienność i samodzielność
chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia

Obowiązki

dbanie o prawidłowe wyświetlanie się sklepów internetowych w wynikach organicznych Google
działania onsite – optymalizacja treści, linkowanie wewnętrzne
działania offsite – zdobywanie linków, tworzenie zaplecz i ich rozbudowywanie, marketing szeptany

Oferujemy

pracę w szybko rozwijającej się firmie która wysoko stawia sobie ambitne cele
zniżkę na nasze produkty
elastyczne godziny pracy

Specjalista ds. Marketingu

Oczekiwania

zaangażowanie i sumienność
znajomość narzędzi Google Analytics
pomysłowość w kreowaniu akcji marketingowych
umiejętność koordynowania i kontroli powierzonej pracy

Obowiązki

przygotowywanie kampanii marketingowych na różnych płaszczyznach
kontrola przebiegu kampanii
budżetowanie kampanii
raportowanie przebiegu kampanii reklamowych

Oferujemy

Zawsze szukamy osób z pasją, które uwielbiają wykonywać świetną pracę z utalentowanymi ludźmi i są chętne do ciągłego uczenia się i rozwoju.

WYŚLIJ NAM SWOJE CV